ی پایه حلقه دوربین مداربسته

http://www.abnoossecurity.ir زیبایی و فستیوال رنگ‌های این فصل غایت استفاده را ببرید . برگ های یک اندازه با رنگ های مختلف جمع آوری نمایید . آن‌ها را پاک بشویید و کم آب کنید . مراقب باشید پاره نشوند یا جراحت برندارند . یک رینگ فلزی از ابزار فروشی تنظیم فرمایید . اواسط برگ ها با قیچی یک رخنه‌ کوچک تولید فرمائید . آن ها را به ترتیب از درون رینگ فلزی عبور دهید . تعداد برگ‌ها می بایست فراوان باشد تا همه تراز رینگ را بپوشاند . آن‌گاه با یک روبان پهن و چهارخانه و چند برگ و میوه کم آب زینتی , روی حلقه را تزئین کنید .

3 . حلقه‌ای از چوب و برگ

برگ های قرمز و نارنجی رنگ و شاخه های درخت مصنوعی می‌توانند در تشکیل داد حلقه دوربین مداربسته برای در محل ورود خانه به فعالیت شما بیایند . برای ساخت این حلقه به یک کلم تزیینی پاییزی که در همگی فضاهای سبز شهر یافت می شوند , سیب های سبز و برگ و شاخه نیاز دارید . در راس , کلم , حریم آن سیب و در انتها گروه عریضی از برگ های پاییزی و شاخه های درختان را بچینید و با سیم و چسب در کنار یکدیگر سفت و اثبات فرمائید .

7 . حلقه تزئینی

یک حلقه دوربین مداربسته معمولی را می توانید با اضافه کردن وسایل زینتی , مرمت کنید و تغییر دهید . به طور نمونه , میتوانید از گونه های روبان , نخ کنفی , شاخ و برگ درختان و . . . استفاده فرمائید .

8 . دوربین مداربسته ‌های پاییزی

یک سینی گرد بلااستفاده و کوچک , میتواند رینگ دوربین مداربسته در ورودی منزل شما‌را تشکیل دهد . یک روبان پهن از نزولی سینی وصل فرمایید . پاپیون بزنید . باطن سینی را با پارچه یا این که وسایل دلخواه لبریز و با چسب اثبات نمائید . در بالای آن اشکال دوربین مداربسته های ریز و مصنوعی پاییزی و برگ های زینتی را به ذوق وسلیقه فردی وصل فرمائید .

9 . حلقه‌ای از بلال‌های کم آب

این حلقه شمسی , فراوان زیبا و مبتکرانه ساخته شده است . برای ایجاد این حلقه حقیقتا زیبا , باید یک حلقه فلزی معمولی و تعدادی کیوگرم بلال خریداری نمایید . پوسته بیرونی بلال ها را به عقب برگردانید . مدل آن‌ها‌را بشکنید و با چسب , آن‌ها را به انتهای رینگ بچسبانید . از محکم و اثبات بودن بلال ها مطمئن شوید . این حلقه شکلی همچون خورشید تابان روی در منزل ایجاد می کند که هیج کجا نمی توانید آن را بیابید .

10 . بیشه کوچک

برگ , لبریز پرندگان , خزه , علف , میوه های مصنوعی پاییزی همچون دوربین مداربسته ابی , کاج , برگ کاج و چه بسا مجسمه کوچکی از سر گوزن می‌توانند حلقه‌ای فراوان زیبا روی در خانه شما ساخت نمایند . یا ظرف گرد سبک بخرید , روی آن اسفنج بچسبانید . تمامی این موردها را با ذوق و سلیقه و اعتنا و دقت به تقارن و تناسب داخل اسفنج قرار دهید . با سیم و چسب محکم و یک جن دوربین مداربسته کوچک , سبز و زیبا برای خود تنظیم نمایید .

11 . نمادی از طبیعت

برای تهیه و تنظیم این حلقه بایستی از منزل خارج بروید و از طبیعت الهام و از عناصر آن امداد بگیرید . این حلقه از تکه های تمیز و بریده شده چوب و شاخه های درخت ساخته شده شده است که با ذوق و سلیقه و اعتنا زیاد روی شالوده حلقه دوربین مداربسته چسبانده و در جای خود سفت شده‌اند . برای این‌که رنگ و بافت ویژه ای نیز داشته باشد , از برگ های پاییزی و خزه هم می‌توانید فی مابین چوب ها سود نمایید .

4 . شاخه‌های وحشی

خار و خاشاک همیشه هم بد و آزاد دهنده نیستند . می توانید از آنها برای انجام شغل های هنری استفاده بگیرید . برای تنظیم این رینگ دوربین مداربسته نیز صرفا کافی است باغچه حیات منزل یا گوشه و کنار خانه خود را تمییز نمایید تا گونه بزرگی از این شاخه های ریز و وحشی بیابید . آن‌ها را مرتب به یک میزان برش دهید . تمیزشان فرمایید . با چسب آن‌ها را با توجه روی رینگ فلزی بچسبانید و در راءس حلقه محکم و ثابت نمائید .

5 . حلقه‌ای کودکانه

این رینگ بیشتر به کاردستی کودک ها شباهت دارااست . البته طرز تنظیم آن زیاد ساده است . در ایجاد آن از گونه های میوه و صیفیجات فصلی مستعمل شده است . حلقه فلزی را با نوارهای کنفی بپوشانید و با چسب در جای خویش اثبات و محکم نمائید . کدوهای ریز و کوچک , بلال های ریز را در کنار یکدیگر بچینید و با سیم و نخ و چسب آن‌ها را در جای مناسب محکم فرمایید . می‌توانید از میوه های جن دوربین مداربسته ی قرمز رنگ نیز برای تنوع رنگ سود بگیرید .

6 . جشنواره رنگ فصل‌پاییز